Cześć swoją ofertę kieruję do klientów którzy cenią sobie jakoś,rzetelność,swobodę i przebojowość wykonywania usług muzycznych. Swoją karierę muzyczną zaczynałem 12 lat w zespole Aplauz, który prowadzę cały czas. Z biegiem lat nabierałem praktyki poznawałem sprecyzowane oczekiwania swoich klientów i to oni zabiegali aby w ofercie zespołu pojawiła się usługa dj na wesele. Muzyka to nie tylko mój zawód, ale również największa z życiowych pasji , dlatego z każdego występu czerpię ogromną radość oraz  przyjemność. Wesela prowadzę w bardzo dobrym stylu z dobrym smakiem oraz pełnym luzem w roli konferansjera integrując waszych gości a zarazem dbam o doznania akustyczne wszystkich osób będących na weselu.

 

 

USŁUGA DJ NA WESELE

Ta usługa jest skoncentrowana na budowania profilu państwa wesela przez co można rozumieć:

I. Budowanie realnego wpływu na utwory które widzielibyście państwo na swoim weselu ( jeśli nie macie sprecyzowanych myśli te decyzje podejmę za państwa ja opierając się na preferencjach osób  bawiących się na weselu ) .

II. Sprecyzowanie państwa oczekiwań - do tego elementu można zaliczyć:

a) ARANŻACJA konkursów  oczepinowych  

b) PREZENTACJA tortu weselnego 

c) WYBÓR utworu na pierwszy taniec

III. Budowanie społeczności i relacji partnerskich.

 

W tym etapie to właśnie wy dokonujecie oceny wykonanej usługi poprzez różne portale społecznościowe. Przed weselem otrzymujecie państwo linki do skomentowania   waszego wesela. Ja w dniu waszego przyjęcia weselnego robię wszytko a żeby wasze wesele było dla was niezapominanym przeżyciem i długo zapadło w waszej pamięci, ale również oczekuję opisania waszych emocji najlepiej po weselu ponieważ cenię sobie rzetelność wykonywanych usług i wasza opinia jest dla mnie najważniejsza! 

USŁUGA DJ NA POPRAWINY

Ta usługa głównie jest ukierunkowana na podtrzymaniu dobrej zabawy po waszym weselu. Miksowanie kawałków weselnych w dobrym stylu z odpowiednią dynamiką na którą macie realny wpływ. Kluczem do sukcesu jest podtrzymanie integracji wszystkich gości weselnych.